Чародей Лорман самый старший " "из них долго молчал в своем темном углу.

В каждом доме должна быть кладовая, пояснил Чиун.

Удача и дырявая лодка позволили ему худо-бедно продержаться на плаву до сумерек.

Стоило задрожать земле или воде, и отражения звезд на его поверхности пускались в пляс.

Я закусил губы, не пытаясь " "скрыть, как сильно я встревожен.

Я хотел спросить тебя об этом " "убийстве в городе, сказал я.

Мы успеем их окружить "Большая медицинская энциклопедия"не сразу же "Короли и капуста"они расстанутся.

Он даже спорил с собственными "Пластилиновые смешарики. Читай и мастери"спутниками.

Чтобы это невероятное зрелище уложилось в "Ищите барышню, или Безжалостный Орфей"голове, потребовалось довольно много времени.

Что ж, " "я и сам знаю пару приемчиков, проговорил " "Роум, оглядывая проносившиеся мимо дюны.

Но, " "вступив на этот путь, я был готов встретиться лицом "Черная курица"к лицу и "Большая книга загадок"с чем-то худшим, чем дьявол.

Очевидно, доктор Ревитс не "Секреты знакомых предметов. Гвоздик."слишком верил в пользу чистой одежды и умывания.

Там-то, за бугром, их никто не жег в Англии, например, или в Штатах.

Саламандра раздраженно зашипела.

Наши часы не поспевают за солнцем.

Also, sagen Sie dep Frau, ich will die Frau spr-chen, sagen Sie, dass ein Brief ist von einern Herr, draussen in Kong Скажите барыне, что я хочу с ней говорить.

Они все подали на нее в суд, ее осудили, но потом она приговор обжаловала,-она, дескать, невменяемая.

Разрешите вздремнуть по-стариковски.

Затем управление взял на себя Мэнни, и он не сказал нам, что будет делать и не позволил следить за ним.

Собака "книга знаки судьбы" бесшумно шла по толстому ковру, опустив голову, "скачать песню половинка танцы минус" словно подкрадывалась к чему-то.

немедленно "артёмов лубченков история скачать" осведомилась та певучим голосом, в котором, по " " мнению Джины, слышался турецкий акцент, наложенный "Скачать виндовс мобайл бесплатно" на русский.

Так что шпион, способный раздобыть эти сведения, " " ценится на вес пеньковых трубок.

Так вот, я раздумал на "люмен мечта скачать" ней жениться.

Одни говорят, что " " имя ее Милосердие, другие что Похоть.

Уверен, что "Три цвета любви" у нашего ребенка сначала не было " " этого странного родимого пятна.

Сперва, касательно нашего соглашения, " " сказал он.

Так как это была " " воля против воли, силовые манипуляции против силовых "Основы нотариата в Российской Федерации. Учебное пособие" манипуляций и, возможно, личная энергия "Иванов и Рабинович, или "Ай гоу ту Хайфа!" Клад. Рассказы" против личной энергии.

Поток обломков погреб " " оставшихся в живых демонов.

Я лежал лицом вниз, " " глядя в Ничто, пытаясь удержать весь мир на своих " " плечах.

Хочу попробовать один " " трюк, которому научился у Ларри.

certyfikay

star1

staltex

face

wklejka medal_biale

STAR SAN DUO

logo halmax

Logo Hotel

logo automax

logo MOSIR_RGB 

 NOWE LOGO ZEC800

mrpiksel

starachowice

PARTNER TECHNICZNY

vitasport partner

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

postheadericon Klasa sportowa w III Liceum Ogólnokształcącym im. K. K . Baczyńskiego w Starachowicach.

Zapraszamy wszystkich zawodników trenujących piłkę nożną klas VIII z całego powiatu starachowickiego do III liceum ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Starachowicach!!!

III L O ulotkaW ciężkim okresie kształcenia zdalnego w szkołach należy też pomyśleć o wyborze przez ośmioklasistów szkoły średniej. Naszym i nie tylko naszym zawodnikom proponujemy III liceum Ogólnokształcące, w którym stworzymy klasę z innowacją sportową prowadzoną pod egidą Akademii Piłkarskiej S K S Star Starachowice. Oczywiście, aby to zrobić profesjonalnie potrzebujemy jak najwięcej chętnych, co zapewni zajęcia na odpowiednim poziomie sportowym. W klasie językowo – informatycznej nasi zawodnicy zapewnione będą mieli dodatkowe godziny treningowe, co pozwoli na podniesienie poziomu sportowego drużyny juniorów młodszych. W klasie są też miejsca dla dziewczyn pragnących rozwijać umiejętności siatkarskie, ale tu też wszystko zależy od ilości pragnących uprawiać piłkę siatkową przyjętych do szkoły. Szkoła zapewnia znakomitą bazę sportową i ofertę edukacyjną, co w powiązaniu z atmosferą pozwoli uczyć się i uprawiać sport na wysokim poziomie. Zobaczmy film promocyjny III Liceum. Pytania tel. 604843577.

 

postheadericon Boiska otwarte

Szanowni Państwo,
zgodnie z nowymi ustaleniami dotyczącymi "odmrażania sportu" otwarcie obiektów sportowych przy przestrzeganiu nowych zasadach nastąpi z dniem 05.05.2020 roku. W związku z powyższym pragniemy poinformować o planowanym częściowym powrocie do zajęć Akademii Piłkarskiej SKS STAR w nadchodzącym tygodniu i przedstawić kilka podstawowych zasad. Pragniemy zaznaczyć, iż udział w zajęciach jest całkowicie dobrowolny i zrozumiałą sprawą jest, że w panujących okolicznościach nie wszyscy opiekunowie z dnia na dzień wyrażą zgodę na udział dziecka w treningach. Wielu z Państwa jednak przesyła zapytania o powrót do treningów stąd też decyzja o wznowieniu zajęć gdy tylko otwarte zostaną boiska. Do czasu powrotu zajęć bez ograniczeń, trening trwać będzie 50-60 minut, a na boisku przebywać będzie maksymalnie 6 zawodników + trener. W związku z powyższym, na konkretnym treningu o danej godzinie uczestniczyć będą tylko zawodnicy potwierdzeni wcześniej przez trenera prowadzącego. W najbliższych dniach drogą elektroniczną trenerzy prześlą terminy pierwszych zajęć, a Państwo SMSowo będą potwierdzać lub nie udział dziecka w treningu. Uprzejmie prosimy o informacje dotyczącą nagłej nieobecności dziecka, umożliwi nam to dodanie innej osoby. Prosimy o dojazd na zajęcia, nie wcześniej niż 5-10 minut przed rozpoczęciem treningu i o punktualny odbiór dziecka. Przychodzimy przebrani na zajęcia, nie korzystamy z szatni. Między treningami występować będą 15 minutowe przerwy. W trakcie treningu, rodzice zawodników oraz inne osoby nie mogą przebywać na boisku. Zalecane jest oczekiwanie na odbiór dziecka w pobliżu obiektu. Zawodników nadal obowiązuje zasłanianie twarzy w drodze na trening, natomiast osoby przebywając na obiekcie nie mają obowiązku zakrywania ust. Przypominamy o odpowiednim znakowaniu butelek / bidonów z napojami. Zawodnicy rozpoczynają i kończą trening dezynfekcją rąk, nie podajemy rąk podczas przywitania, a po każdym treningu sprzęt zostanie zdezynfekowany. Trenerzy realizować będą zajęcia wykorzystując środki treningowe o charakterze zgodnym z zasadami rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia. Mimo częściowych "poluzowań" przypominamy o konieczności stałego dbania o zdrowie i przestrzegania zasad, które nadal nas wszystkich obowiązują.
 

postheadericon Oświadczenie okres pandemii COVID-19

Szanowni Państwo,

w związku z nadzwyczajnym przerwaniem zajęć grupowych spowodowanym pandemią COVID-19, mimo wyjątkowo trudnej sytuacji w której klub się znajduje zdecydowaliśmy się na obniżenie składki członkowskiej o 50% dla osób które nie są w stanie pokryć całościowej opłaty członkowskiej, jednocześnie prosząc osoby mające taką możliwość o wsparcie klubu wpłacając całościową składkę. Nasz klub jest stowarzyszeniem kultury fizycznej nie prowadzącym działalności gospodarczej, nie generującym zysków wydając wszystkie zgromadzone środki na cele statutowe. Opłacając comiesięczną składkę członkowską, nie płacą więc Państwo za określoną ilość zajęć czy meczów, tylko wspierają funkcjonowanie klubu i trenerów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że również Państwo spotykają się z wieloma problemami, w tym także finansowymi, dlatego decyzja o redukcji składek na czas pandemii spowodowana jest również troską  o rodzinne budżety. Wartym odnotowania jest fakt, iż składka członkowska w naszym stowarzyszeniu jest obecnie jedną z najniższych w regionie. Po analizie wstrzymanych przychodów oraz kosztów, które Akademia Piłkarska stale ponosi mamy nadzieję że takie rozwiązanie pozwoli nam na utrzymanie płynności finansowej klubu, a także spotka się z Państwa aprobatą. Nasi trenerzy od początku trwania epidemii realizują plan treningowy za pośrednictwem portalu Facebook, dodatkowo stale przygotowywane są zestawy ćwiczeń których pierwsze wersje widnieją na stronie www.starstarachowice.pl . Oprócz tej formy zdalnej pracy przygotowywane są programy treningowe oraz konspekty na przyszły okres co pozwoli nam na jeszcze efektywniejszą pracę gdy tylko powrócimy do normalnych treningów. Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie. Miejmy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten trudny dla nas wszystkich czas i w przyszłości z powodzeniem będziemy mogli kontynuować realizację projektu Akademia Piłkarska SKS STAR Starachowice. Pragniemy wszystkim życzyć przede wszystkim ZDROWYCH i spokojnych świąt Wielkanocnych, spędzonych bezpiecznie w gronie najbliższej rodziny.

Zarząd Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice

 

postheadericon Zostańmy i trenujmy w domu !

Jak już oficjalnie wiadomo w związku z panującą Epidemią, przerwa w treningach potrwa przynajmniej do 14.04 br. Ten trudny dla nas wszystkich okres, będzie także sprawdzianem sumienności wychowanków Akademii STAR. Tak długa przerwa w trwającym procesie szkolenia, stanowić będzie dużą przeszkodę, na którą jedynym lekarstwem jest regularna praca indywidualna w domach. Trenerzy za pośrednictwem portalu społecznościowego FACEBOOK regularnie we wtorki i czwartki prowadzą treningi online NA ŻYWO. Ważnym jest, aby jak największa liczba zawodników uczestniczyła w zajęciach, a także realizowała ZADANIA DOMOWE przygotowane przez trenerów. Część prac domowych dla dzieci załączamy poniżej. Cieszymy się, że znaczna część zawodników pracuje indywidualnie oraz zachęcamy wszystkich pozostałych. Prosimy rodziców oraz opiekunów o motywowanie i pomoc dzieciom w realizacji zadań domowych. Jeszcze raz zachęcamy do śledzenia oraz udziału w trenigach na stronie FACEBOOK gdzie także odbywają się konkursy (zwycięzcami wczorajszego zostali : Filip i Adam Skorupa, Filip Grabarczyk i Mateusz Jóźwik). W odpowiedzi na pytania, informujemy iż składki członkowskie za miesiąc marzec regulujemy zgodnie z planem (zajęcia które nie odbyły się w marcu, będą odpracowane). Przypominamy o tym aby stosować się do zaleceń i w miarę możliwości pozostać w domach dzięki czemu szybciej wrócimy do normalnego funkcjonowania. W razie wszelkich poważniejszych kłopotów oferujemy  wsparcie naszej psycholog Elżbiety Kowalczyk tel: 505816711

ZADANIA DOMOWE DLA ZAWODNIKÓW :

Grupy 4-8 lat

https://www.facebook.com/watch/?v=1280709095448269

https://www.youtube.com/watch?v=oc4QS2USKmk

https://www.youtube.com/watch?v=yxy9ZHqpWcM

https://www.youtube.com/watch?v=Y5hib7E7E74

https://www.youtube.com/watch?v=WL9T_dSYXXs

Grupy 8 -12 lat

https://www.youtube.com/watch?v=WL9T_dSYXXs

https://www.youtube.com/watch?v=MS4axZwnOd0

https://www.facebook.com/264723070848287/videos/224240855620624/

https://www.facebook.com/264723070848287/videos/1280709095448269/

https://www.youtube.com/watch?v=IyKSG06wd4Q

https://m.youtube.com/watch?v=6H7S5jqdAXM

Grupy 12-17 lat

https://www.facebook.com/264723070848287/videos/1280709095448269/

https://www.youtube.com/watch?v=IyKSG06wd4Q

https://youtu.be/W-9L0J_9qag

https://m.youtube.com/watch?v=6H7S5jqdAXM

https://youtu.be/jWc8gHlAkoM

https://youtu.be/NStdsml140g

 

postheadericon Treningi online!!!!

Zgłupieć można od tego koronowirusa!!!!

Wiemy, że dzieci są mało podatne na zagrożenie koronowirusa i też najbardziej zagrożone na "komputerointernowirus". W dniach kwarantanny nie wychodzimy z domu i nie kontaktujemy się z dziadkami, ale też kontrolujmy czas spędzony na komputerze: chrońmy oczy i umysły. Zarząd Akademii opracował pewne rozwiązania treningów online, które wprowadzamy od poniedziałku 16 marzec 2020 rok. Treningi online polegać będą na wydawaniu poleceń dla dzieci i zawodników wspomaganych pokazem i instrukcją. Treningi te mają szkoleniowo rozwijać motorykę, siłę fizyczną, koordynację oraz elastyczność mięśniową zawodników i dzieci. Oczywiście oferujemy rodzicom pomoc psychologiczną i w razie wszelkich poważniejszych kłopotów prosimy dzwonić na wsparcie do naszej psycholog Elżbiety Kowalczyk tel: 505816711

Może wreszcie te komputery okażą się w czymś faktycznie pomocne!!!

Projekt jest w trakcie testów i prosimy o cierpliwość i czas aby zadziałał prawidłowo.