Чародей Лорман самый старший " "из них долго молчал в своем темном углу.

В каждом доме должна быть кладовая, пояснил Чиун.

Удача и дырявая лодка позволили ему худо-бедно продержаться на плаву до сумерек.

Стоило задрожать земле или воде, и отражения звезд на его поверхности пускались в пляс.

Я закусил губы, не пытаясь " "скрыть, как сильно я встревожен.

Я хотел спросить тебя об этом " "убийстве в городе, сказал я.

Мы успеем их окружить "Большая медицинская энциклопедия"не сразу же "Короли и капуста"они расстанутся.

Он даже спорил с собственными "Пластилиновые смешарики. Читай и мастери"спутниками.

Чтобы это невероятное зрелище уложилось в "Ищите барышню, или Безжалостный Орфей"голове, потребовалось довольно много времени.

Что ж, " "я и сам знаю пару приемчиков, проговорил " "Роум, оглядывая проносившиеся мимо дюны.

Но, " "вступив на этот путь, я был готов встретиться лицом "Черная курица"к лицу и "Большая книга загадок"с чем-то худшим, чем дьявол.

Очевидно, доктор Ревитс не "Секреты знакомых предметов. Гвоздик."слишком верил в пользу чистой одежды и умывания.

Там-то, за бугром, их никто не жег в Англии, например, или в Штатах.

Саламандра раздраженно зашипела.

Наши часы не поспевают за солнцем.

Also, sagen Sie dep Frau, ich will die Frau spr-chen, sagen Sie, dass ein Brief ist von einern Herr, draussen in Kong Скажите барыне, что я хочу с ней говорить.

Они все подали на нее в суд, ее осудили, но потом она приговор обжаловала,-она, дескать, невменяемая.

Разрешите вздремнуть по-стариковски.

Затем управление взял на себя Мэнни, и он не сказал нам, что будет делать и не позволил следить за ним.

Собака "книга знаки судьбы" бесшумно шла по толстому ковру, опустив голову, "скачать песню половинка танцы минус" словно подкрадывалась к чему-то.

немедленно "артёмов лубченков история скачать" осведомилась та певучим голосом, в котором, по " " мнению Джины, слышался турецкий акцент, наложенный "Скачать виндовс мобайл бесплатно" на русский.

Так что шпион, способный раздобыть эти сведения, " " ценится на вес пеньковых трубок.

Так вот, я раздумал на "люмен мечта скачать" ней жениться.

Одни говорят, что " " имя ее Милосердие, другие что Похоть.

Уверен, что "Три цвета любви" у нашего ребенка сначала не было " " этого странного родимого пятна.

Сперва, касательно нашего соглашения, " " сказал он.

Так как это была " " воля против воли, силовые манипуляции против силовых "Основы нотариата в Российской Федерации. Учебное пособие" манипуляций и, возможно, личная энергия "Иванов и Рабинович, или "Ай гоу ту Хайфа!" Клад. Рассказы" против личной энергии.

Поток обломков погреб " " оставшихся в живых демонов.

Я лежал лицом вниз, " " глядя в Ничто, пытаясь удержать весь мир на своих " " плечах.

Хочу попробовать один " " трюк, которому научился у Ларри.

                                                                                                                          ZAPISY

Certyfikat - logotyp złoty

star1

staltex

face

STAR SAN DUO

logo halmax

Logo Hotel

logo msit

logo automax

logo MOSIR_RGB 

 NOWE LOGO ZEC800

mrpiksel

starachowice

PARTNER TECHNICZNY

vitasport partner

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

postheadericon Pierwsze treningi wakacyjne

Wakacyjne treningi w Starachowicach zaczynamy od najbliższego czwartku, tj. 11.07. W najbliższych tygodniach zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią ul. Szkolna 14. Poniżej zamieszczamy podział i rozkład godzin rozpoczęcia zajęć. W zależności od frekwencji istnieje możliwość wprowadzenia małych zmian, o których będziemy Państwa informować. Wakacyjne treningi dyżurne prowadzone będą przez trenerów: Mariusza Fabjańskiego, Kacpra Raka oraz Bartka Drabika. Zapraszamy wszystkich, wakacje to idealny moment aby dołączyć do AP STAR.

GR I Roczniki: 2003/2004/2005/2006 - godzina: 11:00 - 12:30

GR III Roczniki: 2007/2008/2009/2010 - godzina: 18:00 - 19:30

GR II Roczniki: 2011/2012/2013/2014 - godzina 16:30 - 17:50

Zajęcia odbywać będą się we wtorki i czwartki od 11.07.2019

<<<W menu bocznym dodaliśmy 3 nowe zakładki: Sports Manago Logowanie (gdzie znajduje się instrukcja rejestracji w systemie Sports Manago, dla tych którzy jeszcze tego nie zrobili) oraz Regulamin i Deklaracja Członkowska z opcją pobrania dokumentów.

 

postheadericon Obóz w Gdyni dobiega końca!

Wszystko co dobre szybko się kończy. Nasz pobyt w Gdyni zleciał jak jeden dzień, piękna pogoda, kąpiele w morzu, zwiedzanie Sopotu, rejs statkiem po Bałtyku, turniej na Arce Gdynia plus codzienne treningi to główne akcenty obozu " Gdynia 2019". Wszyscy jesteśmy już bardzo zmęczeni bo słońce dało nam w kość, ale chyba narzekać byłoby grzechem. IMG 20190628_105713W ostatnich dniach temperatura troszkę spadła i powietrze jest jakby lżejsze. Obyło się bez poważniejszych kontuzji choć drobnych otarć, bólów głowy czy brzucha nie brakowało. Dziś i jutro jeszcze ostatnie zajęcia treningowe lub plażowanie i około południa udajemy się w podróż do Starachowic. Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmików na stronie. Na zdjęciu miłe spotkanie w Gdyńskim porcie z naszym starym wojskowym Starem.

 

postheadericon Obóz piłkarski w Gdyni!!!

65137408 336160530633544_1178843822671527936_nObóz w Gdyni dobiega końca. Czwartek to jedyny chłodniejszy dzień z odrobiną deszczu. Najstarsza grupa rano siatkonoga na hali a po południu trening na obiektach Arki Gdynia. Wycieczka do Sopotu, jutro rejs statkiem po Bałtyku i plażowanie to ostatnie oprócz treningów akcenty pobytu w Gdyni. Kliknij w zdjęcie!!!Zdj obr Drużyna

 

postheadericon Gdynia 2019 rok

Pierwsze dni obozu za nami i na nic, a napewno na pogodę to narzekać nie możemy. 1iDwa dni Międzynarodowego turnieju Arka Cup 2019 to dla naszych zespołów ogromny bagaż doświadczeń. W turnieju brało udział po 24 zespoły w kategoriach U 9 i U 11. Nasze drużyny nie występowały w pelnych składach co utrudniało rywalizację szczególnie w roczniku 2008, który nie awansował do finałowej 12-ki

1j

, ale za to rocznik 2010 trenera Piotra Dudka sprawił miłą niespodziankę awansując do najlepszej czwórki turnieju obok Arki Gdynia, Lechi Gdańsk i Bałtyku Kalingrad. Nagrodą były występy na płycie głównej Arki Gdynia przy wspaniałej oprawie i dopingu kibiców. Najlepszym bramkarzem został wybrany nasz zawodnik Karol Haba. Wszyscy już przywitali się z morzem Bałtyckim, ktore jest zrozumiale wspaniałą atrakcją dla

dzieci. Trenujemy po 2 i 3 razy dziennie, wychodzimy na pobliskie spacery a w planach mamy jeszcze fajne wycieczki. Zapraszamy do galerii zdjęć i filmów, które systematycznie będziemy uzupełniać.

 

postheadericon Wyjazd Gdynia 2019

Przypominamy w najbliższą sobotę (22.06.2019) wyjazd na letni obóz Gdynia 2019. Zbiórka o godzinie 22:45 (wyjazd po 23) na dużym parkingu obok stadionu (ul. Szkolna 14) przy skrzyżowaniu z ul. Radomską.

Oprócz podstawych rzeczy czyli : odzieży dziennej, bielizny, obuwia sportowego w tym obuwie halowe lub turfy oraz korki, kosmetyków higienicznych prosimy pamiętać o : kąpielówki/bokserski na basen, czepki na basen, klapki, ręcznik, zeszyt, długopis, legitymacje, prowiant na drogę (bez chipsów itp.),. Mile widziane książki do czytania. Kieszonkowe dla dziecka najlepiej przekazać Trenerowi w opisanej : imię, nazwisko oraz kwota kopercie, banknoty 10,20,50 aby łatwo wydawać dziecku pieniążki. W przypadku przyjmowania lekarstw przez dziecko prosimy o poinformowanie i ustalenie szczegółów z trenerem, lekarstwa rownież przekazujemy trenerowi w opisanej kopercie. Obóz zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty. Powrót Sobota (29.06.2019) godziny wieczorne.